TranslationBliss (1.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Errors
it: Errori

en: Account administration pages language setting.
it: Impostazioni per la lingua delle pagine di amministrazione del profilo.

en: Selected language
it: Lingua selezionata

en: Language detection methods
it: Metodi di rilevamento della lingua

en: Selected language configuration
it: Configurazione della lingua selezionata
