TranslationBliss (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Language
pl: Język

en: Errors
pl: Błędy

en: Account administration pages language setting.
pl: Ustawienia języka stron administracyjnych dla konta.

en: Selected language
pl: Wybrany język

en: Language detection methods
pl: Metody wykrywania języka

en: Selected language configuration
pl: Konfiguracja wybranego języka
