TranslationBliss (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Errors
uk: Помилки

en: Account administration pages language setting.
uk: Параметр мови адміністративних сторінок облікового запису.

en: Selected language
uk: Обрана мова

en: Language detection methods
uk: Методи визначення мови

en: Selected language configuration
uk: Конфігурація вибраної мови
