TranslationBliss (1.0.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Errors
ja: エラー

en: Account administration pages language setting.
ja: アカウント管理ページの言語設定。

en: Selected language
ja: 選択された言語

en: Language detection methods
ja: 言語判別方法

en: Selected language configuration
ja: 選択した言語設定
