TranslationBliss (1.0.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Errors
nl: Fouten

en: Account administration pages language setting.
nl: Taalinstelling van de accountbeheerpagina's.

en: Selected language
nl: Gekozen taal

en: Language detection methods
nl: Taaldetectiemethodes

en: Selected language configuration
nl: Geselecteerde taalinstelling
