TranslationBliss (1.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Errors
pt: Erros

en: Account administration pages language setting.
pt: Configuração de idioma das páginas de administração da conta.

en: Selected language
pt: Idioma selecionado

en: Language detection methods
pt: Métodos de detecção de idioma

en: Selected language configuration
pt: Configuração do idioma selecionado
