TranslationBliss (1.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Errors
ro: Erori

en: Account administration pages language setting.
ro: Setarea limbii pentru paginile de administrare ale contului.

en: Selected language
ro: Limba selectată

en: Language detection methods
ro: Metode de detectare a limbii

en: Selected language configuration
ro: Configurarea limbii selectate
