TranslationBliss (1.0.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Errors
hu: Hibák

en: Account administration pages language setting.
hu: Fiók-adminisztrációs oldalak nyelvi beállításai.

en: Selected language
hu: Kiválasztott nyelv

en: Language detection methods
hu: Nyelvészlelési módok

en: Selected language configuration
hu: Kiválasztott nyelv beállítása
