TranslationBliss (1.0.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Errors
ru: Ошибки

en: Account administration pages language setting.
ru: Настройки языка для страниц администрирования учётных записей.

en: Selected language
ru: Выбранный язык

en: Language detection methods
ru: Методы определения языка

en: Selected language configuration
ru: Конфигурация выбранного языка
