TranslationBliss (1.0.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Errors
tr: Hatalar

en: Account administration pages language setting.
tr: Hesap yönetimi sayfaları dil ayarı.

en: Selected language
tr: Seçili dil

en: Language detection methods
tr: Dil algılama yöntemleri

en: Selected language configuration
tr: Seçilen dil yapılandırması
