TranslationBliss (1.0.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Errors
fr: Erreurs

en: Account administration pages language setting.
fr: Paramètre de langue des pages d'administration du compte.

en: Selected language
fr: Langue sélectionnée

en: Language detection methods
fr: Méthodes de détection de la langue

en: Selected language configuration
fr: Configuration de la langue sélectionnée
