Translation Extractor (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: File extensions
fi: Tiedostopäätteet

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Remove row
fi: Poista rivi
