Translation Extractor (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: File extensions
ja: ファイル拡張子

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Remove row
ja: 行の削除
