Translation Extractor (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: File extensions
ru: Расширения файла

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Remove row
ru: Удалить строку
