Translation Extractor (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: File extensions
ta: கோப்பு நீட்சிகள்

en: Multilingual
ta: பன்மொழி
