Translation Extractor (8.x-1.01) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: File extensions
ca: Extensions de fitxer

en: here
ca: aquí

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Remove row
ca: Elimina fila
