Translation Extractor (8.x-1.01) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: File extensions
cs: Přípony souborů

en: here
cs: zde

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné
