Translation Extractor (8.x-1.01) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: File extensions
da: Filendelser

en: here
da: her

en: Multilingual
da: Sprog

en: Remove row
da: Fjern række
