Translation Extractor (8.x-1.01) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: File extensions
gl: Extensións de ficheiro

en: here
gl: aquí

en: Multilingual
gl: Multilingüe
