Translation Extractor (8.x-1.01) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: File extensions
hu: Kiterjesztések

en: here
hu: ide

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Remove row
hu: Sor eltávolítása
