Translation Extractor (8.x-1.01) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: File extensions
ka: ფაილის გაფართოებები

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი
