Translation Extractor (8.x-1.01) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: here
nn: her

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg
