Translation Extractor (8.x-1.01) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: here
oc: aicí

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Remove row
oc: Enlever la linha
