Translation Extractor (8.x-1.01) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: File extensions
sv: Filändelse

en: here
sv: här

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Remove row
sv: Tag bort rad
