Translation Extractor (8.x-1.01) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: File extensions
tr: Dosya uzantıları

en: here
tr: buraya

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Remove row
tr: Satırı kaldır
