Translation Extractor (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: File extensions
lv: Faila paplašinājumi

en: here
lv: šeit

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu
