Translation Extractor (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: File extensions
pt: Extensões de arquivo

en: here
pt: aqui

en: Multilingual
pt: Multi-idioma

en: Remove row
pt: Remover linha
