Translation Extractor (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Language
he: שפה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: File extensions
he: סיומת קובץ

en: Multilingual
he: ריבוי שפות
