Translation Extractor (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: File extensions
fa: پسوندهای فایل

en: Multilingual
fa: چند زبانه
