Translation Form (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title:
ca: Títol:

en: Change
ca: Canvia

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Hide summary
ca: Amaga el resum

en: Edit summary
ca: Edita el resum

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
ca: <strong>@language_name (Llengua original)</strong>
