Translation Form (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title:
da: Titel:

en: Change
da: Skift

en: Multilingual
da: Sprog

en: Hide summary
da: Skjul resumé

en: Edit summary
da: Redigér resumé

en: Source language: @language
da: Originalsprog: @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
da: <strong>@language_name (originalt sprog)</strong>

en: Select source language
da: Kildesprog
