Translation Form (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title:
fi: Otsikko:

en: Change
fi: Muuta

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Hide summary
fi: Piilota yhteenveto

en: Edit summary
fi: Muokkaa yhteenvetoa

en: Source language: @language
fi: Lähdekieli: @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
fi: <strong>@language_name (Alkuperäinen kieli)</strong>

en: Select source language
fi: Valitse lähdekieli
