Translation Form (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title:
gl: Título:

en: Change
gl: Cambiar

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Hide summary
gl: Ocultar resumo

en: Edit summary
gl: Editar resumo

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
gl: <strong>@language_name (Idioma orixinal)</strong>

en: Alternative text:
gl: Texto alternativo:
