Translation Form (2.1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Change
cs: Změnit

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Hide summary
cs: Skrýt souhrn

en: Edit summary
cs: Upravit souhrn

en: Source language: @language
cs: Zdrojový jazyk: @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
cs: <strong>@language_name (Originální jazyk)</strong>

en: Select source language
cs: Vyberte zdrojový jazyk
