Translation Form (2.1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Change
uk: Змінити

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Hide summary
uk: Приховати резюме

en: Edit summary
uk: Редагувати резюме

en: Source language: @language
uk: Вихідна мова: @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
uk: <strong>@language_name (Оригінальна мова)</strong>

en: Select source language
uk: Оберіть вихідну мову
