Translation Form (2.1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title:
es: Título:

en: Change
es: Cambiar

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Hide summary
es: Ocultar resumen

en: Edit summary
es: Editar resumen

en: Source language: @language
es: Idioma de origen: @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
es: <strong>@language_name (Idioma original)</strong>

en: Select source language
es: Seleccionar idioma de origen
