Translation Form (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title:
it: Titolo:

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Hide summary
it: Nascondi sommario

en: Edit summary
it: Modifica sommario

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
it: <strong>@language_name (Lingua originale)</strong>
