Translation Form (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title:
ar: العنوان

en: Change
ar: تغيير

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Hide summary
ar: إخفاء الموجز

en: Edit summary
ar: تعديل الملخص
