Translation Form (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title:
de: Titel:

en: Change
de: Ändern

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Hide summary
de: Zusammenfassung ausblenden

en: Edit summary
de: Zusammenfassung bearbeiten

en: Source language: @language
de: Ausgangssprache: @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
de: <strong>@language_name (Originalsprache)</strong>

en: Select source language
de: Ausgangssprache auswählen
