Translation Form (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Change
et: Muutmine

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Hide summary
et: Peida kokkuvõte

en: Edit summary
et: Muuda kokkuvõtet

en: Source language: @language
et: Lähtekeel: @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
et: <strong>@language_name (Algne keel)</strong>

en: Select source language
et: Vali lähtekeel
