Translation Form (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title:
fa: عنوان:

en: Change
fa: تغییر

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Hide summary
fa: مخفی نمودن خلاصه

en: Edit summary
fa: ویرایش خلاصه
