Translation Form (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Change
sv: Ändra

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Hide summary
sv: Dölj sammanfattning

en: Edit summary
sv: Redigera sammanfattning

en: Source language: @language
sv: Källspråk: @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
sv: <strong>@language_name (Ursprungligt språk)</strong>

en: Select source language
sv: Välj källspråk
