Translation Form (8.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title:
fr: Titre :

en: Change
fr: Modifier

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Hide summary
fr: Masquer le résumé

en: Edit summary
fr: Modifier le résumé

en: Source language: @language
fr: Langue source : @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
fr: <strong>@language_name (Langue originelle)</strong>

en: Select source language
fr: Sélectionner la langue source
