Translation Form (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title:
hu: Cím:

en: Change
hu: Változtat

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Hide summary
hu: Összefoglaló elrejtése

en: Edit summary
hu: Összefoglaló szerkesztése

en: Source language: @language
hu: Forrásnyelv: @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
hu: <strong>@language_name (Eredeti nyelv)</strong>

en: Select source language
hu: Forrásnyelv kiválasztása
