Translation Form (8.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Change
id: ubah

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Hide summary
id: Sembunyikan ringkasan

en: Edit summary
id: Ubah ringkasan

en: Source language: @language
id: Sumber bahasa: @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
id: <strong>@language_name (Bahasa asli)</strong>

en: Select source language
id: Pilih sumber bahasa
