Translation Form (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title:
sk: Nadpis:

en: Change
sk: Zmeniť

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Hide summary
sk: Skryť zhrnutie

en: Edit summary
sk: Upraviť zhrnutie
