Translation Form (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Change
ta: மாற்றம்

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Hide summary
ta: சுருக்கத்தை மறை

en: Edit summary
ta: சுருக்கத்தை மாற்று

en: Select source language
ta: மூல மொழி தேர்ந்தெடுக்கவும்
