Translation Views (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Add
el: Προσθήκη

en: Page
el: Σελίδα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Not translated
el: Χωρίς μετάφραση

en: Translated
el: Μεταφρασμένο

en: Translation status
el: Κατάσταση μετάφρασης

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Column
el: Στήλη

en: Source language
el: Γλώσσα προέλευσης

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
