Translation Views (2.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Add
se: Lasit

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Not translated
se: Ii jorgaluvvon
