Translation Views (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Add
sl: Dodaj

en: Page
sl: Stran

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Not translated
sl: Ni prevedeno

en: - Any -
sl: - Vse -
